تیگو ۷
تیگو ۷

تیگو ۷

تیگو ۷ که جزو جدیدترین خودروها شاسی بلند موجود در بازار می باشد و به وسیله نمایندگی مدیران خودرو عرضـــه شده است. کــه بـــه دلیـــل داشتن ویژگی‌های خاص توانسته است رتبه اول فروش را به خود اختصاص دهد.

با توجه به اینکه امکان فروش اقساطی تیگو ۷ فراهم شده است به همین دلیل تمام افرادی که خواهان خرید خودرو های لاکچری مانند تیگو 7 هستند. به راحتی می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مختلف مدیران خودرو  اقدام به خرید خودرو تیگو ۷ به صروت اقساطی کنند.

در ادامه مطالب خودروی تیگو ۷ به صورت کامل بررسی شده است.

بررسی شکل ظاهری تیگو ۷

 1. نـــوع طراحـــی کـــه صــورت گرفتـــه هیــچ گـــونــه تمایـــزی را با خودرو هـــــای گـــــران قیمـــت لاکچری نـــدارد.
 2. با استفاده از سه نـــوار چـــراغ ال ای دی باعث شده است تـــا زیبایی محصــولات فوق العـــاده بیـــشتر شــود.
 3. همـــچنیــن چراغ های تعبیـه شـــده در پـــشــت ماشیــن دارای کیـــفیت بـــالا و طول عمر بـالایی می بــــاشد.
 4. داشتــن بـــدنـــه هیدرولیکــی نـــمـــایی فوق الــــعاده عالـــی و اسپــــرت را بـــه ایـــن خـــودروهـــا داده اســت.
 5. داشتن جلوپنجره مشابه موج باعث شده است که در عین سادگی باعث انتقال حس قدرت به مشتریــان گـردد.
 6. چراغ های جلوی بسیار مدرن و جذابی که در این خودروها تعبیــــه شده است بــــــاعث زیبایی بیشتر این محصولات شــده است.
 7. همچنین وجود خطوط بسیار خاص و زیبا باعث شده است تا نمایی مانند خودرو هــــای فوق العــــاده گران و لاکچری نمایـــان گردد.
 8. چراغ های عقب ال ای دی موجود در تیگو ۷ با داشتن زاویه و طراحی مدرن باعث ایجاد جذابیت بیشتر در این خودرو ها شده است.

طراحی داخلی در تیگو ۷

 • طراحی داخلی فوق العاده شیک و جذاب در تیگو ۷ باعث جلب توجه تمام مشتریان شده است.  وجـود کنسول مرکـــزی جــدید کـــه دارای نمــــایی فوق‌العاده زیبا و متفاوت می باشد.
 • استفاده از چرم داخلی اسپرت در این خودروها باعث شده است. با بهره مندی از رنگ قهوه‌ای و ایجاد فضای داخلی بسیار لوکس دقیقا همانند بـــا خودروهای شاسی‌بلند لوکس و گران‌قیمت اروپایی شود. این نکته مثبت باعث  ایجاد حس خوشایند در هنگـام رانندگی و مســافرت بشود. شمــــا خیلی راحت بدون هیچگونه مشکلی می توانید مسافت های طولانی را در نهایت لذت با استفاده از این خودروها تجربه نمایید.
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت در طراحی داخلی این خودروها باعث ایجاد فضای لاکچری و همچنین بـا کیفیت می باشد. که علاوه بر زیبـایی دارای امنیت و همچنین راحتی بیش از اندازه می باشد. و به هیچ عنوان سرنشینان در طول مسیر احساس ناراحتی نمی کنند. صندلی های که در ایــن خودرو تعبیه شده بسیــــار نرم و راحت می باشد. و بر حسب استانداردهـــای روز دنیـــا طراحی شده است.
 • علاوه بر موارد یاد شده استفاده از چرم قهوه ای با کیفیت باعث زیباتر شدن نمای داخلی تیگو ۷ شده است.
 • طراحی خاص دستگیره هــــای درب بـــاعث شــده از بــــه بعد زیبـــایی داخلی ایـــن خودرو هـــا افزوده شود.
تیگو ۷
تیگو ۷

بررسی راندمان تیگو ۷

استفاده از موتور توربو شارژر که ساخت شرکت ای وی ال اتریش می‌باشد. باعث شده از تا این موتورها به راحتی با داشتن یک و نیم لیتر بنزین بــه قدرت ۱۴۷ اسب بخار برسند.

در واقع بـــرای رسیدن بـــه صفر تــــا صد شتاب حدود ۱۰ ثانیه طول می کشد. که مصرف این موتورها حدود شش و نیــم لیتـــر در هــــر ۱۰۰ کیلومتــر است.

یکی از مهمترین ویژگی های سیستم توربو امکان افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف بعد از رسیدن به یک شتاب مشخص میباشد. این موتورها به گونــه ای طراحی شده اند که می توانند 37.1% از تمام انرژی گرمایی را به جنبشی تبدیل کنند. که این مورد باعث شده است تا عملکرد موتور  فوق العاده عالی شود.

شاسی های استفاده شده در تولیدی خودرو بر حسب پلت فرم ایکس طراحی گردیده است. و ایمنی بالا باعث شده است تا امکان بروز مشکل و تصادف در این خودروها به حداقل برسد در واقع تیگو ۷ باعث ایجاد یک رانندگی امن میشود.

بررسی ایمنی در تیگو ۷

 • دوربین ۳۶۰ درجه ای در این خودروها، باعث شده است تا محیط اطراف به راحتی کنترل شود. بدین صورت در هنگام پارک با مشکلی مواجه نخواهید شد.
 • رادارهایی که در بخش عقب و جلو وجود دارد باعث شده است. تــــا به راحتی بتوانید پشت خــــود را بــــه طــــور واضـــح ببینید.
 • علاوه بر آن وجود چراغ‌های مه‌شکنی که می‌تواند به صورت اتوماتیک روشن شوند. باعث دید بهتر در هنگام رانندگی شده است.
 • لازم به ذکر است که وجود سیستم پایداری الکترونیکی باعث شده است. تا سطح کنترل خودرو در سطوح مختلف به راحتی انجام شود.
 • وجود سیستم کنترل در سربالایی باعث می گردد وقتی که در شیب اقدام به روشن کردن خودرو می کنید در این حالت دیگر خودرو به طرف عــقب حرکت نمی کند. در واقع بعد از ۲ ثانیه که پدال ترمز آزاد می گردد به راحتی می توانید به سمت جلو حرکت نمایید.
 •  وجود ۶ عدد ایربگ ایمنی باعث شده است تا حداکثر ایمنی در این خودروها برای سرنشینان مهیا گردد. و خطر تصـادف و بروز مشکل بــه حــــداقل برسد.
 • داشتن بدنه یکپارچه فولادی باعث افزایش ایمنی در تیگو 7 شده است. در واقع  حدود ۶۰ درصد از این خودرو از فولاد مقاوم درست شده است و در صورت بروز تصادف حداقل آسیب به سرنشین می‌رسد.

امکانات رفاهی و آسایشی در تیگو ۷

 •  صفحــه نــمایش ۹ اینچی لمسی می بـــاشد.
 • وجود ترمز دستی برقی باعث شده است تا رانندگی بسیار راحت تــر و بـا امنیــت بــــالاتر انــجام شـــود.
 •  وجود ال سی دی 4.8 اینچی داشبورد باعث ایجاد نمایی بسیار جذاب و زیبا در این خودروها شده است.
 • مشتریان به راحتی می توانند با استفاده از سیستم اتصال به تلفن همراه و وجود درگاه بلوتوث، هندزفری و usb اطلاعات را به راحتـی انتقال دهند.
 • آیینه های جانبی که در تولید این خودروها استفاده شده است به صورت برقی باز و بسته می‌شوند.  دارای گرمکن هستند. در واقع وقتی که در هـا قفل میشود این آینه ها به صورت اتوماتیک جمع می گردد. با استفاده از یک کلید به راحتی می توان از آینه ها کنترل کرد.
 • وجود سیستم گرمکن باعث شده است تا وقتی که بخار گرفتگی ایجاد می شود. به راحتی بخار های ایجاد شـده در روی آینـــه رفع گردد. ایـــن مورد باعث افزایش ایمنی در جاده در هوای نامساعد می گردد.
 •  وجود سقف پـــانـــاروما که با امـــکان بــــاز شدن بـــاعث ایجاد یـک حس بسیـــار زیبا و دل انگیز در مســـافرت هــــای طــــولانی و کوتــــاه می گردد.

 

———————————————————–

راه های ارتباطی با نمایندگی مدیران خودرو فرخنده_فتاحی

پیج اینستاگرام نمایندگی مدیران خودرو فرخنده_فتاحی

کانال آپارات نمایندگی مدیران خودرو فرخنده_فتاحی

کانال نماشا نمایندگی مدیران خودرو فرخنده_فتاحی

———————————————————–