“بازار خودرو کشور طی چند ماه گذشته ، تحت تاثیر بسته شدن سایت ثبت سفارش، افزایش میزان تعرفه خودروهای وارداتی و در نهایت میزان افزایش قیمت ارز تغییرات گسترده‌ای را تجربه نمود.”

 

به نوعی خودروهای محبوب وارداتی به یکباره افزایش قیمت بی سابقه‌ای را به خود دیدند و برای برخی از مشتریان از دسترس خارج شدند. این تغییر روند و افزایش قیمت‌ها به طور خودکار فضا را برای لوکس‌ترین خودروی چینی که اخیرا رقابت خود را با دل و جرات در پس سایه کره‌ای‌ها، ژاپنی‌ها و اروپائی‌های خوشنام آغاز کرده بود سهل‌تر می‌نماید.

چری تیگو7، شاسی‌بلند چینی ساختارشکن

 

این روزها در خیابان‌های کشور تعداد نسبتا قابل توجهی تیگو7 دیده می‌شود که حکایت از افزایش به یکباره فروش این محصول دارد و روند افزایش فروش تیگو7 نشان از پذیرش و انتخاب آن توسط مشتریانی است که خواهان یک شاسی‌بلند لوکس و اسپورت هستند و قبلا شاید نیم نگاهی به شاسی‌بلندهای لوکس کره‌ای داشته‌اند.

این روزها با نزدیک شدن به سال نو، بسیاری از هموطنان با شور و شوق سال جدید همراه شده‌اند و تب خرید خودرو بالا گرفته شده است. قطعا جدا از ویژگی‌های یک خودرو، شرایط فروش مناسب و زمان تحویل سریع از پارامترهایی است که چنانچه مدیران خودرو مثل گذشته بتواند به آن عمل نماید، میتوانند برگ برنده‌ی تیگو7 تلقی گردند.

چری تیگو7، شاسی‌بلند چینی ساختارشکن