شرایط فروش چری انواع مدل‌های آریزو5 ویژه دهه فجر

برند چری به مناسبت دهه فجر شرایط فروش ویژه و جذابی برای محصولات خود در نظر گرفته که شامل شرایط متنوع پرداخت و بازه پرداخت تا 36 ماه می‌شود که در این بخش، شرایط فروش سری آریزو5 در مدل‌های گیربکس دستی (MT) و توربوشارژر (TE) و همچنین در دو مدل اکسلنت سال 97 و اکسلنت سال 96 را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در شرایط فروش محصولات چری با آریزو5 MT Luxury شروع می‌کنیم که همان آریزو5 با گیربکس دستی و آپشن‌های بیشتری نسبت به مدل سابق خود است. در واقع، قبلا از این محصول، چری مدل آریزو5 با گیربکس دستی خود را با عنوان آریزو5 MT عرضه می‌کرد ولی از چند ماه پیش، چری تصمیم گرفت که تولید آن را متوقف کند و محصول جدیدی با عنوان آریزو5 MT Luxury ارائه دهد که نسبت به مدل قبلی از آپشن‌هایی چون کولر برقی، سانروف برقی، صندلی چرمی، سیستم ورود بدون کلید، ریموت کنترل یدکی، سیستم استارت بدون سوئیچ، دوربین با نمایش خطوط کمکی برای پارک و مانیتور 7 اینچی با امکان همگام‌سازی با موبایل بهره می‌برد. بهای کارخانه آن حدود 62 میلیون بوده و با احتساب پرداخت‌های الزامی و قانونی، هزینه نهایی اتومبیل به 71،100،000 تومان خواهد می‌رسد که جزئیات آن را در تصاویر پایین می‌توانید مشاهده نمایید.

اما مدل آریزو5 TE یا همان نسخه توربوشارژر آریزو5 در تیپ اکسلنت با یک اختلاف بیش از 14 میلیون تومانی، با قیمت نهایی 85،910،000 تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که در شرایط فروش فوری نقدی آن مشتریان می‌توانند پس از گذشت 30 روز، آریزوی خود را از مدیران خودرو دریافت کنند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تفصیلی از شرایط فروش آریزو5 توربو می‌توانید به جداول مربوط در انتهای همین مقاله توجه کنید.

مروری بر آریزو5 MT Luxury

بد نیست بدانید که نسخه معمولی چری آریزو5 فعالیت خود را در بازار کشور با پیشرانه‌ 1.5 لیتری چهار سیلندر آغاز کرده است که در دور موتور 6150 دور بر دقیقه می‌تواند حداکثر نیروی 116 اسب بخاری و همچنین در دور موتور 3800 هم می‌تواند حداکثر گشتاور 141 نیوتن متر داشته باشد. جعبه دنده 5 سرعته دستی سمت چرخ‌های جلو ارسال می‌شود.